KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16428200

nr 1642 8200

Kerstin Thorvall

(1925-2010), Sverige

Teckning, Signerad, daterad 89, studie, 217x11 cm, yttermått inklusive ram: 29x22 cm

Utrop:

500 kr

måndag 16 september 2024
kl 20:31:15

Kerstin Thorvall

Läs mer om Kerstin Thorvall